تسمه تایم دنده پیرلی PIRELLI

تسمه تایم دنده پیرلی PIRELLI

تسمه تایم دنده پیرلی PIRELLI

تسمه تایم دنده پیرلی PIRELLI
تسمه تایم دنده پیرلی PIRELLI یکی از تولید کنندگان بنام اروپایی انواع تسمه های صنعتی می باشد که محصولاتی مطابق با استاندارد های اتحادیه اروپا به بازار جهانی عرضه می کند. تسمه تایم دنده پیرلی PIRELLI در رده های مختلف صنعتی شامل انواع تسمه تایمینگ بسته و باز متری، تسمه انتقال قدرت و حتی تسمه نقاله در گرید های مختلف متناسب با نیاز صنایع مختلف تولید میشود و دارای استاندارد CE اتحادیه اروپا می باشد.
تسمه تایم دنده پیرلی PIRELLI در رده های صنعتی سنگین برای ماشین آلات Heavy Duty و همچنین تسمه تایم دنده پیرلی PIRELLI برای صنایع سبک تر مانند تسمه های ماشینی خودرو ها و تسمه های مورد استفاده در موتور سیکلت ها نیز تولید می شود.
از مهمترین فاکتور هایی که سبب مقاومت و استحکام بالای تسمه تایم دنده پیرلی PIRELLI و در نتیجه افزایش طول عمر این تسمه صنعتی تحت بارگذاری های شدید شده است استفاده از متریال مناسب در ترکیبات شیمیایی آن می باشد. در کنار PU یا پلی اورتان و لاستیک که بخش عمده ترکیبات شیمیایی تسمه های صنعتی را به خود اختصاص می دهند، استفاده از مکمل های شیمیایی در تسمه تایم دنده پیرلی PIRELLI که بخشی از آن بصورت ترکیبی همراه با پلی اورتان در تولید تسمه پیرلی بکار گرفته شده اند و بخشی از آن بصورت پوشش های سطحی در داخل و خارج تسمه بالاخص در مورد تسمه های تایمینگ که تحت تنش کششی و سایشی بیشتری هستند بکار می رود.