تسمه تایم و شیاری اپتی بلت OPTIBELT

تسمه تایم و شیاری اپتی بلت OPTIBELT

تسمه تایم و شیاری اپتی بلت OPTIBELT

تسمه تایم و شیاری اپتی بلت OPTIBELT
شرکت اپتی بلت OPTIBELT آلمان از پیشگامان تولید تسمه صنعتی مخصوصا تسمه تایم و شیاری اپتی بلت OPTIBELT می باشد. کیفیت تسمه تایم و شیاری اپتی بلت OPTIBELT به اندازه ای بالا می باشد که بسیاری از تولید کنندگان بنام ماشین آلات سنگین مانند ماشین آلات معدنی، کشاورزی، کمپرسورها و … از محصولات اپتی بلت OPTIBELT استفاده کرده و اطلاعات تسمه تایم و شیاری اپتی بلت OPTIBELT بصورت سورس و اولویت انتخاب تسمه در بروشورهای این ماشین آلات قید شده است.
تسمه تایم و شیاری اپتی بلت OPTIBELT سری ALPHA LINEAR برای سیستم های خطی بسیار مناسب می باشد. تسمه تایم و شیاری اپتی بلت OPTIBELT از سری خاصی از پلی اورتان از نوع ترموپلاستیک با قابلیت حرارتی بالا تولید شد است که برای افزایش مقاومت کششی در برابر تنش ها و در برابر ضربات که در زمان استارت ماشین آلات صنعتی بوجود می آیند از کورد ها و سیم هایی در داخل آن در راستای موازی با راستای تسمه تایم متری استفاده شده است.
طول تثبیت شده تسمه تایم و شیاری اپتی بلت OPTIBELT متری که بر روی سطح آن از پلی اورتان بیرنگ با سختی 85 بر مقیاس Shore A و یا از فوم PU زرد رنگ و یا متریال های مشابهی مانند T2 در مرحله اکسترود بر روی این تسمه تایم متری آلمانی که با برند معتبر جهانی OPTIBELT عرضه می شود بکار گرفته شده است.