تسمه تایم PU

تسمه تایم PU

تسمه تایم PU
تسمه تایم PU با نام دیگر تسمه استخوانی از جنس پلی اورتان ساخته و تولید میشود و با استقامت بالا در اشکال مختلف که به شکل تسمه معمولی یعنی A , B, C و گاه با روکش گریپ گاه با روکش تاج مانند و در برخی موارد نیز بدون روکش تولید مورد مصرف قرار میگیرد.
تسمه تایم PU از پلی اورتان ترموپلاستیک با سیم های فلزی از جنس استیل (فولادی) ساخته می شوند و مناسب سیستم های انتقال نیرو می باشد همچنین تسمه تایم PU میتواند در گام های متنوع و سایزهای مختلف تولید شود.
پلی اورتان بکار رفته در تسمه تایم PU باعث مقاومت بیشتر سطح تسمه نقاله در مقابل انواع چربی، گریس، روغن و همچنین مواد شیمیایی شده است.
تسمه تایم PU دارای دو خاصیت مکانیکی بسیار مهم می باشد که باعث می شود از آن در ترکیبات تسمه صنعتی نیز استفاده شود. یکی خاصیت انعطاف با حفظ مقاومت در برابر شکستگی و دیگری مقاومت حرارتی بسیار بالا. به جز موارد قید شده تسمه تایم PU دارای ویژگی های دیگری نیز می باشد که نه تنها باعث استفاده مستمر از این ماده در تولید تسمه صنعتی بلکه در اغلب وسایل خانگی و فوم ها شده است. پلی اورتان در صورتیکه درست و بصورت استاندارد تولید شده باشد غیر سمی بوده و استفاده از آن در محیط و تماس با انسان مشکلی ایجاد نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *