تسمه تخت

تسمه تخت

تسمه تخت

تسمه تخت را به دلیل ساده بودن آن نام گذاری کرده اند. تسمه های تخت بر خلاف تسمه های شیار دار و دندانه دار دارای هیچ گونه برجستگی و برآمدگی نبوده و به صورت کاملا ساده و یک دست تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرند. تسمه های تخت جزو ارزان ترین تسمه های موجود در بازار هستند که بسیار پر کاربرد نیز می باشند. تسمه های تخت را به عنوان تسمه تایم و یا حتی تسمه دینام در برخی موتور ها مورد استفاده قرار  می دهند که با توجه به نوع موتور و بلبرینگ ها در سایز ها و اندازه های مختلف تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرند. حتی شما می توانید تسمه تخت مخصوص خودتان را به صورت سفارشی سفارش داده تا برای شما تولید شده و در دستگاه هایتان مورد استفاده قرار دهید.

تسمه های تخت انواع مختلفی دارند و بر اساس نحوه استفاده و موتوری که در آن به کار می رود در اندازه های مختلف و قطر های گوناگون تولید می شود. در برخی از این تسمه های تخت برای ایجاد استحکام بیشتر در داخل آن ها نخ و یا سیم استفاده می کنند. استفاده از نخ و سیم در داخل تسمه تخت موجب افزایش استحکام و کاهش فرسودگی تسمه در دراز مدت می شود و عمر تسمه تخت را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. اما حتی در برخی موتور ها و سیستم ها از تسمه های تخت پارچه ای استفاده می کنند که از پارچه های برزنتی تهیه و تولید می شوند.

اگر به دنبال یک تسمه تخت با کیفیت هستید که قیمت مناسبی نیز داشته باشد، فروشگاه فیدار رول بهترین انتخاب برای شما است. ما در فروشگاه فیدار رول سعیمان بر این است که بهترین و با کیفیت ترین تسمه ها را با بهترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم. با توجه به اینکه امروزه شرکت های زیادی به تولید تسمه می پردازند، اگر نمی توانید تسمه های اصل و فرع و بی کیفیت را از هم تشخیص دهید، بهتر است از یک فروشگاه معتبر اقدام به خرید کنید. فروشگاه فیدار رول کیفیت تمام کالای خود را تضمین می نماید.