تسمه پروانه

تسمه پروانه

تسمه پروانه

تسمه پروانه یکی از انواع تسمه هایی است که در سیستم های انتقال نیرو مورد استفاده قرار می گیرند. کاربرد وسیع این تسمه های انتقال قدرت باعث فروش زیاد و همچنین تولید توسط مارک های زیادی شده است. امروزه شرکت های زیادی به تولید تسمه های پروانه می پردازند که امر تشخیص جنس با کیفیت را برای عموم مقداری دشوار کرده است. افراد کمی هستند که بدون استفاده از تسمه بتوانند خوب یا بد بودن جنس تسمه را تشخیص دهند، به همین دلیل تعدادی سودجو از این امر سواستفاده کرده و تسمه پروانه های بسیار بی کیفیتی را به مردم می فروشند تا سود خود را بیشتر نمایند.

تسمه پروانه قطعه ای مهم در امر انتقال نیرو موتور است که توانسته به میزان قابل توجهی بار انتقال قدرت موتور را عهده دار شود. جنس تسمه پروانه نیز مانند اکثر تسمه ها از پلاستیک است و این جنس لاستیکی که تسمه پروانه دارد باید به گونه ای باشد که نه بسیار حالت الاستیکی داشته باشد که در دراز مدت خاصیت خود را از دست بدهد و نه بسیار رو به پلاستیکی بودن گرایش پیدا کند که دچار پارگی و آسیب رسیدن به موتور و قطعات آن شود. تسمه پروانه استاندارد توسط استاندارد های مهم و بزرگ دنیا تایید شده و در فروشگاه ما با بهترین قیمت به فروش می رسند.

فروشگاه فیدار رول با چندین سال سابقه در ضمینه فروش انواع تسمه از جمله تسمه پروانه توانسته با ارائه محصولات با کیفیت مشتریان خود را راضی کرده و اعتماد آن ها را جلب نماید. اگر شما نیز به دنبال یک تسمه پروانه با کیفیت هستید و در عین حال قیمت نیز برایتان مهم است می توانید با فروشگاه فیدار رول تماس گرفته تا همکارنمان در واحد فروش به خوبی شما را راهنمایی نمایند. برای دستگاه ها و موتور هایتان حتما از تسمه های با کیفیت استفاده نمایید تا در دراز مدت عملکرد و راندمان موتورتان دچار آسیب نشود.