تسمه پلی کرد

تسمه پلی کرد

تسمه پلی کرد

تسمه پلی کرد یکی از انواع تسمه های جوشی است که در اندازه و سایز های مختلف تولید شده و به فروش می رسند. کاربرد بیشتر تسمه های پلی کرد در صنایع کاشی و نساجی است که به وفور از آن ها استفاده کرده و بیشترین کاربرد را دارند. تسمه های پلی کرد قابلیت اتصال راحتی به سایر تسمه ها و سطوح پلاستیکی دارند. با دادن مقداری کمی گرما می توانید به راحتی خاصیت چسبندگی آن را فعال کرده و متصل نمایید. تسمه های پلی کرد معمولا به صورت باز و فله ای در بازار به فروش می رسند که در اندازه های متفاوت و کلاف های مختلف این فروش صورت می گیرد.

تسمه های پلی کرد به گونه ای ساخته می شوند که معمولا دارای استحکام و طول عمر بالایی هستند و به راحتی مورد استفاده قرار می گیرند. جنس پلی اورتان این تسمه های جوشی و همچنین سطح مقطع دایره ای آن باعث شده این تسمه ها خاصیت چسبندگی و همچنین جوشی بالایی داشته باشند. تسمه پلی کرد را بیشتر در صنایع شیشه سازی، کاشی سازی و نساجی مورد استفاده قرار می دهند. در تمامی این صنایع بر حسب نحوه کارکرد تسمه های پلی کرد را برای انتقال مواد و در برخی موارد جهت انتقال قدرت و نیروی موتور مورد استفاده قرار می دهند.

فیدار رول یکی از فروشگاه های با تجربه در ضمینه فروش انواع تسمه از جمله تسمه پلی کرد است که بهترین و متنوع ترین تسمه ها را جهت خرید به مشتریان خود ارائه می دهد. می توانید جهت اطلاع از قیمت و خرید تسمه پلی کرد با شماره های موجود در سایت تماس گرفته تا همکارانمان در واحد فروش شما را راهنمایی نمایند. شعار ما، جلب اعتماد مشتری هایمان است.