نوار نقاله انتقال مواد

نوار نقاله انتقال مواد

نوار نقاله انتقال مواد

نوار نقاله ها انواع مختلفی دارند اما اصلی ترین کاری که نوار نقاله ها انجام می دهند انتقال مواد است. در قسمت های مختلف کارگاه ها، کارخانه ها و تولیدی ها از نوار های نقاله جهت انتقال مواد استفاده می کنند. این انتقال مواد ممکن است مواد غذایی، پوشاک، شیشه و شکستنی و یا هر چیز دیگری باشد. نکته جالب توجه اینجاست که جهت انتقال هر کدام از این مواد نوعی خاص نوار نقاله در نطر گرفته شده که بر حسب کارایی و توانایی برای انتقال مواد انتخاب شده است.

به طور مثال نوار نقاله های لاستیکی جهت انتقال پوشاک و یا مواد شکستنی مانند شیشه ها مناسب هستند اما جهت انتقال موادی صنعتی که بسیار داغ بوده و یا حالتی اسیدی و سایشی دارند، بایستی از نوار نقاله نسوز استفاده کرد تا بتواند در کیفیت مواد مورد انتقال تغییری ایجاد نکرده و همچنین انتقال نیز به خوبی صورت پذیرد. نوار نقاله های انتقال مواد در سایز ها و اندازه های مختلفی تولید شده و در خطوط انتقال مورد استفاده قرا می گیرند.

فیدار رول یک فروشگاه فروش انواع نوار نقاله انتقال مواد از جمله نوار نقاله انتقال مواد غذایی، نوار نقاله انتقال مواد دارویی، نوار نقاله انتقال مواد صنعتی، نوار نقاله انتقال مواد شکستنی و نوار نقاله انتقال سایر مواد است که به صورت عمده و خرده به فروش این سری از نوار های نقاله می پردازد. می توانید جهت اطلاع از قیمت و خرید انواع نوار نقاله با فیدار رول تماس گرفته تا همکاران ما در واحد فروش شما را راهنمایی نمایند.