تسمه تایم پلی اورتان

تسمه تایم پلی اورتان

تسمه تایم پلی اورتان

ساختار اصلی و کلی تسمه های تایم، انتقال نیرو و قدرت موتور است که با استفاده از تسمه تایم، قدرت و نیروی موتور به قسمت های دیگر ماشین و یا اتومبیل انتقال داده شده و کار های سیستم پیگیری می شود. یکی از انواع تسمه های تایم که تنوع زیادی نیز دارند تسمه تایم پلی اورتان است. تسمه تایم پلی اورتان را در سایز ها و اندازه های مختلف تولید کرده و به کار می برند و بر حسب کارایی نیز نوع تسمه پلی اورتان مناسب را انتخاب می کنند. جنس این تسمه تایم همانطور که از نامش پیداست از پلی اورتان می باشد که ساختاری متفاوت با سایر تسمه تایم ها داشته و در برابر انواع گریس، حرارت، سوختگی و… نیز مقاوم است.

تسمه تایم پلی اورتان بر خلاف سایر انواع تسمه تایم ها در رنگ های مختلفی تولید و استفاده می شود که همانطور که می دانید سایر انواع دیگر تسمه تایم ها فقط در رنگ مشکی تولید می گردند. ساختار و کیفیت تسمه تایم برای عملکرد سیستم بسیار مهم و ضروری است. تسمه تایم پلی اورتانی که در موتور های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد بایستی بتواند در دراز مدت عملکرد خوبی از خود به جای گذاشته و همچنین به راحتی دچار آسیب پذیری و پارگی نشود. همانطور که می دانید پارگی تسمه تایم در حین کارکرد موتور، باعث آسیب رسیدن جدی به موتور می شود و در این آسیب پذیری موتور سیستم قفل شده و هزینه های بسیار زیادی را بر روی دست صاحب موتور می گذارد.

گروه صنعتی فیدار رول با چندین سال سابقه و تجربه در ضمینه ی فروش انواع تسمه تایم، از جمله تسمه تایم پلی اورتان به فروش انواع مختلف این تسمه ها در سایز ها و رنگ های مختلف می پردازد. فیدار رول مفتخر است که تا به امروز توانسته نیاز های مشتریان عزیز خود را به بهترین نحو ممکن برطرف نماید. کیفیت عالی و قیمت مناسب از ویژگی های تسمه های پلی اورتان فیدار رول است. شما نیز می توانید جهت اطلاع از قیمت و خرید انواع تسمه تایم پلی اورتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته تا همکارانمان در واحد فروش شما را به خوبی راهنمایی نمایند.