تسمه نقاله آجدار

تسمه نقاله آجدار

تسمه نقاله آجدار

تسمه نقاله از مهمترین قسمت های سیستم های حمل و نقل هستند که انواع مختلفی دارند. تسمه نقاله آجدار یکی از انواع تسمه نقاله است که در سیستم های مختلف حمل و نقل مواد در صنایع و کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. تفاوت اساسی تسمه نقاله آجدار با سایر تسمه نقاله ها در آج های موجود در تسمه نقاله است. آج های موجود در تسمه نقاله آجدار یاعث شده که مواد قرار گرفته شده بر روی تسمه نقاله به هیچ عنوان لیز نخورند و در زمان حرکت تسمه نقاله مواد بر روی آن ثابت بمانند. تسمه نقاله های آجدار بر خلاف سایر انواع تسمه نقاله دارای یک سطح یکدست و صاف نیست و به همین دلیل است که این تسمه نقاله ها به یک تسمه نقاله خاص و متفاوت تبدیل شده اند.

تسمه نقاله آجدار دارای ساختاری پلاستیکی بوده که از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه تولید می شود و در سیستم های انتقال نیز مورد استفاده قرار می گیرد. از مهم ترین خصوصیات تسمه نقاله های آجدار علاوه بر آج دار بودن، کیفیت ساخت تسمه نقاله است که در برابر انواع حرارت بالا مقاوم بوده و تا درجه های بسیار زیادی دچار سوختگی نمی شود. همچنین انواع تسمه نقاله آجدار را در سایز ها و اندازه های مختلف و متفاوت تولید کرده که بر همین اساس با توجه به نوع نوار نقاله و اندازه آن تسمه نقاله آجدار مناسب آن را نیز مورد استفاده قرار می دهند.

گروه صنعتی فیدار رول یک فروشگاه بسیار بزرگ فروش انواع تسمه و نوار نقاله است که به فروش تسمه نقاله آجدار نیز می پردازد. تسمه نقاله های آجدار فیدار رول دارای بهترین کیفیت بوده که با توجه به کیفیت عالی که دارند از قیمت مناسبی نیز برخوردارند. فیدار رول انواع مختلف تسمه نقاله های آجدار را در سایز ها و اندازه های مختلف به فروش می رساند که می توانید بر اساس نیازتان هر کدام از آن ها را خریداری نمایید. جهت اطلاع از قیمت و خرید تسمه نقاله آجدار می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.