سایز تسمه شیاری

سایز تسمه شیاری

سایز تسمه شیاری

تسمه شیاری یکی از انواع تسمه است که در قسمت های مختلف سیستم و موتور به کار گرفته شده و در سایز ها و اندازه های مختلف نیز تولید می شود. سایز های مختلف تسمه شیاری را بر اساس مکان مورد استفاده و میزان اندازه بلبرینگ های تسمه انتخاب می کنند. سایز تسمه شیاری نباید بزرگ تر از اندازه بلبرینگ باشد که دچار شل شدگی و هرز سیستم می شود و همچنین سایز تسمه نیز نباید کوچک تر باشد زیرا یا در داخل سیستم قرار داده نمی شود یا در کوتاه مدت به تسمه شیاری فشار وارد شده و باعث پارگی آن می شود. سایز های مختلف تسمه شیاری استاندارد های خاصی دارد که در زمان تولید تسمه تمامی استاندارد ها به خوبی رعایت شده و بر اساس آن ها تسمه شیاری را در سایزبندی تولید می کنند.

جنس تسمه شیاری مانند سایر انواع دیگر تسمه ها از لاستیک و آلیاژ های آن است که در قسمت های مختلف موتور بر اساس کارکرد به کار می رود. نوع تسمه شیاری و سایز مناسب آن از قبل برای سیستم تعریف شده و تسمه را بر اساس آن تولید می کنند. تسمه ها از نقاط حساس موتور هستند که باعث انتقال قدرت در آن می شوند به همین علت بایستی به این نکته توجه داشت که تسمه شیاری که در سیستم مورد استفاده قرار می گیرد حتما دارای کیفیت مناسب و خوبی باشد. این نکته را نیز در نظر بگیرید که ارزان یا گران بودن تسمه هیچ ارتباطی با کیفیت آن ندارد و راه های تشخیص کیفیت تسمه شیاری سوای قیمت است.

گروه صنعتی فیدار رول چندین سال است که به فروش انواع تسمه از جمله تسمه شیاری در سایز بندی های مختلف می پردازد. تسمه شیاری های فیدار رول دارای بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت بوده که به خوبی توانسته مشتریان عزیزمان را راضی گرداند. تسمه های شیاری در سایز ها و اندازه های مختلفی به فروش می رسند که می توانید بر اساس نیازتان سایز مورد نظر را خریداری نمایید. جهت اطلاع از قیمت و خرید تسمه شیاری و سایر انواع تسمه ها با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.