تسمه تایم L

تسمه-تایم-L

تسمه تایم L

تسمه تایم L دارای ساختار پلیمری پیشرفته با دنده های قالب‌گیری شده است که کاملاًدر برابر فشار مقاوم است . روکش تسمه تایم L ، نایلونی سخت و در برابر سایش مقاوم است. کرد های فایبرگلاس با کیفیت بالا به طور ویژه برای ایجاد استحکام، عمرطولانی، انعطاف پذیری و مقاومت در برابر کشش پردازش می شوند. تسمه تایم L یک انتخاب عالی برای عملکرد تمیز، بی صدا و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری است.

این تسمه های سنکرون سری  L برای جایگزینی در تجهیزات ورزشی، ماشین‌های اداری، ابزارهای برق – مانند تسمه های ورزشی، تجهیزات حمل پست، ماشین‌های خیاطی، ماشین‌های فروش خودکار، کشاورزی، تجهیزات برق در فضای باز، صنایع چوب و کاغذ، صنایع شن و ماسه طراحی شده‌اند. همچنین از تسمه تایم L در واحدهای میادین نفتی، فرآوری مواد غذایی، و واحدهای HVAC (گرمایش و سرمایش) استفاده می شود.

تسمه تایم L صنعتی دارای دندانه هایی به شکل ذوزنقه با اضلاع مسطح هستند که با چرخش تسمه به دور قرقره ها مقدار معکوس (فاصله بین دنده های تسمه تایم  Lو شیارهای قرقره تسمه تایم) را ایجاد می کند. طراحی دنده تماس کامل بین تسمه و قرقره را برای عملکرد صاف فراهم می کند و ساختار بدون درز باعث کاهش لرزش می شود. تسمه‌ها از طناب‌های فایبرگلاس قوی ساخته شده‌اند که طول عمر طولانی ندارند و برای کاربردهای عمومی که به گشتاور کم تا متوسط ​​نیاز دارند، مناسب هستند. آنها را می توان بر روی قرقره های دنده ای ذوزنقه ای نصب کرد، اما سبک (یا سری)، گام و عرض تسمه باید با قرقره هماهنگ باشد.

تسمه تایم L از مواد نئوپرن با طناب های کششی فایبرگلاسساخته شده و برای عملیات بی صدا با استحکام بالا تقویت شده است. تسمه تایم L (سبک) و دارای دنده های ذوزنقه ای است. دنده ها برای محافظت از سطح سایش و به حداقل رساندن اصطکاک، روکش نایلونی دارند.

تسمه تایم L دارای زمان بندی مشخص و منعطفی است و علاوه بر اینکه فضای کمی را اشغال می کند، مقرون به صرفه است. تسمه تایم L دارای دندانه‌هایی با اندازه متوسط است و معمولاً در تجهیزات و ابزارهای برق مانند سنباده‌ها، ابزارهای نجاری و ماشین‌های تراش، ماشین‌های چاپ و سورتینگ، پمپ‌ها و تجهیزات روباتیکی که در آن تسمه‌های تایم سنگین‌تر مورد نیاز است، یافت می‌شوند. شکل پروفیل دنده بصورت ذوزنقه است. اندازه کمربندهای سری L بر اساس محیط بیرونی (طول کلی)، نوع گام و عرض است. به عنوان مثال، یک تسمه تایم دور 18.7 اینچی “L” به عرض 1/2″ در واحدهای استاندارد یا امپریال “187L050” توصیف می شود . پسوند “G” گاهی اوقات برای شناسایی بیشتر تسمه های نئوپرن (لاستیک سیاه) و “U” برای مواد پلی اورتان (پلاستیک رنگی) استفاده می شود.