تسمه‌ پلی چاین

تسمه پلی چاین

تسمه‌ پلی چاین

تسمه‌ پلی چاین poly chain belts کربن دار به دلیل عملکرد خوب و صرفه‌جویی در هزینه‌های زیاد در طیف وسیعی از کاربردها ی صنعتی به کار برده می شوند. که برای مدیریت فواصل مرکزی طولانی‌تر در ظرفیت‌های حمل بار بالا طراحی شده‌اند. تسمه‌ پلی چاین از طناب های کششی فیبر کربن اختراع شده برای افزایش امتیاز اسب بخار، فشردگی و انعطاف پذیری استفاده می کند، در حالی که در تسمه‌ پلی چاین امکان استفاده از بیکارهای پشتی را نیز فراهم می کند. هنگامی که با چرخ‌دنده‌های تسمه‌ پلی چاین ترکیب می‌شود، سیستمی سبک وزن، با طول عمر زیاد  و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری خواهید داشت که چیزی بیشتر از یک زنجیر غلتکی است.

ساختار پلی اورتان بادوام در برابر مواد شیمیایی، روغن، آلاینده ها و سایش مقاوم است. به طور کامل در دمای حداکثر -54 درجه سانتیگراد تا +85 درجه سانتیگراد (65- درجه فارنهایت تا +185 درجه فارنهایت) کار می کند. تسمه‌ پلی چاین  دارای چگالی توان بالا با ساختاری سبک وزن و تمیزاست.

تسمه‌ پلی چاین برای عملکرد بهینه در درایوهای گشتاور بالا و سرعت کم در هر کاربرد صنعتی طراحی شده است. این تسمه سبک وزن دارای قدرت افزایش یافته تا 40 درصد بیشتر از ساخت و سازهای قبلی است و در عین حال عمر طولانی یکسانی دارد. Poly Chain® GT2 روی قرقره های Poly Chain® GT کار می کند. تسمه‌ پلی چاین جایگزین بسیار خوبی برای زنجیر غلتکی است که نه نیاز به کشش مجدد و نه روانکاری ندارند. درایوهای Poly Chain® GT2 با صرفه جویی در فضا، وزن و صرفه جویی در هزینه، عمر طولانی و قابل اعتمادی را ارائه می دهند. در تسمه‌ پلی چاین دنده ها و بدنه از یک ترکیب پلی یورتان سبک وزن ساخته شده است که به طور ویژه برای چسبندگی به طناب ها و پارچه ترکیب شده است. تسمه‌ پلی چاین پلی اورتان فرموله شده کمربند را محکم می کند و عملاً در برابر سایش و مواد شیمیایی ایمن می شود. طناب‌های کششی آرامید ظرفیت فوق‌العاده‌ای را برای حمل انرژی فراهم می‌کنند.

عمر خستگی انعطاف پذیر آرامید استثنایی است و استحکام ضربه ای بالای آن در برابر ضربه ها و بارهای ناگهانی مقاومت می کند. پارچه پوشاننده دنده در برابر روغن، مواد شیمیایی، آلاینده ها، خوردگی و سایش بسیار مقاوم است. تسمه‌ پلی چاین فوق العاده بادوام است و به طور کامل عملیاتی می شود.در تسمه‌ پلی چاین ، روکش پارچه اصطکاک با قرقره را کاهش می دهد و در نتیجه افزایش دما را به حداقل می رساند. انواع تسمه‌ پلی چاین دارای عرض استاندارد 12، 21، 36، 62 میلی متر (8MGT) و 20، 37، 68، 90، 125 میلی متر (14MGT) است.