تسمه آجدار

تسمه آجدار

تسمه آجدار

تسمه آجدار به دلیل داشتن شیار هایی طولانی این گونه نام گذاری شده است. این شیار ها و یا آج ها سبب ایجاد تماس بین دنده تسمه و شیار پولی می شوند. تسمه آجدار به دلیل جنس خاص آن باعث انتقال هر چه بهتر تنش می شود.

این تسمه تنش را به صورت یکپارچه در عرض تسمه منتقل می کند. و باعث کار کرد بهتر سیستم شما می شود. مجموعه ما یکی از ارائه دهندگان تسمه آجدار می باشد. مجموعه ما تسمه آجدار با کیفیت را به شما عرضه می دارد و شما با اطمینان به ما می توانید بهترین کالا را خریداری نمایید.

روغن و گرد و خاک باعث کم شدن کارکرد بعضی از تسمه ها می شود. برخی از شرکت ها سعی در تولید تسمه هایی مقاوم دربرابر روغن و گرد و خاک کرده اند. یکی از این مدل محصولات، تسمه آجدار است.

شما می توانید تسمه آجدار را با دوام بالا از بخش فروش تسمه آجدار ما تهیه نمایید. این کالا با گارانتی خدمت شما عرضه می شود و با خیال راحت می توانید آن را سفارش دهید. یکی از مزایای تسمه آجدار ایجاد صدای کم در هنگام کار در سیستم است.

لازم به ذکر است که تسمه آجدار کم وزن بوده و ارتعاشات کمی تولید می کند. این محصول با دستگاه های استاندارد مطابق با استانداردهای بین المللی تولید شده و توسط کارشناسان ما در بخش فروش تسمه آجدار عرضه می شود.

مرکز پخش تسمه

مرکز پخش تسمه آجدار همه روزه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. این تسمه آجدار در مجموعه ما دارای انواع مختلفی است. هر چه ضخامت تسمه آجدار کمتر شود، انعطاف پذیری آن بیشتر می شود. ما انواع ضخامت ها را در مرکز فروش تسمه آجدار دارا هستیم.

شما می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش تسمه آجدار ارتباط برقرار کنید و از نحوه سفارش و قیمت تسمه آجدار با خبر شوید. شما می توانید با خرید تسمه آجدار آن را در کمپرسور، دوچرخه تناسب اندام،ماشین آلات کشاورزی، میکسر مواد غذایی، ماشین لباسشویی، ماشین چمن زنی و غیره به کار ببرید.

همچنین اگر در نحوه اتصال این تسمه مشکلی برایتان پیش بیاید، می توانید از کارشناسان فنی ما در بخش فروش تسمه آجدار مشورت کنید و مشکلتان را حل کنید. این تسمه ها به صورت عمده و تکی قابل سفارش می باشند و در اسرع وقت به دست شما می رسند. هدف ما رضایت شما مشتریان از این کالا می باشد.