تسمه جوشی پلی کرد

تسمه جوشی پلی کرد

تسمه جوشی پلی کرد

تسمه نوار نقاله نسوز که نام دیگر آن ها بنکورد می باشد، بیشتر در انتقال قدرت به کار گرفته می شوند و از انواع تسمه های جوشی هستند که اتصال دو سر پروفیل جدا شده در آن ها که با طولی مشخص بریده شده، به سادگی انجام شده است‌.

در اصل تسمه های صنعتی شامل دو دسته، تسمه های نقاله یا انتقال مواد و تسمه های انتقال نیرو یا انتقال قدرت می باشند. تسمه های انتقال نیرو بسته با توجه به نوع ساختارشان در انواع تخت یا دنده ای تولید می شوند.

تسمه نوار نقاله نسوزانواع مختلفی از نظر جنس دارد که می توان از انواع آن به لاستیک (RUBBER)، پلی اورتان (PU)، پی وی سی (PVC) و غیره اشاره نمود. متاسفانه به دلیل نداشتن لبه هایی که سایش بالایی را بوجود می آورند، هزینه حفظ و نگهداری تسمه های جوشی پلی کرد بسیار گران است.تسمه جوشی پلی کرد در سایز ها و در طول های مختلف تولید و روانه بازار می شود. تسمه جوشی پلی کرد از پر طرفدار ترین و پر کاربرد ترین قطعات صنعتی در کارخانه های بزرگ است.

شرکت ما با داشتن سابقه درخشان در عرصه تولید و توزیع تسمه جوشی پلی کرد، همواره بین رقبای خود به دلیل داشتن کیفیت بسیار بالا و همچنین قیمت ارزان، پیشگام بوده است. تسمه جوشی پلی کرد بسیار در سیستم های مختلف مهم و حساس است و باید با کیفیتی عالی خریداری شود.در مجموعه ما، تسمه جوشی پلی کرد در انواع سایز ها و انواع متریال ها و در انواع کاربرد ها برای دستگاه های صنعتی شما مهیا و به دست شما می رسد.

قیمت تسمه جوشی پلی کرد

برای کسب اطلاعات بیشتر از جمله دانستن سایر ویژگی های این محصول و پی‌ بردن به قیمت تسمه جوشی پلی کرد. می توانید با مراجعه به سایت ما و ارتباط برقرار کردن با کارشناسان مجرب ما، این اطلاعات را کسب کنید. از مزایای دیگر این تسمه ها، ارزان قیمت و مقرون به صرفه بودن آن است. قیمت تسمه جوشی پلی کرد در مجموعه ما نسبت به کیفیت عالی آن، بسیار ارزان تر از قیمت تسمه جوشی پلی کرد های برند ها و شرکت های دیگر است.

شما می توانید تسمه جوشی پلی کرد را از مجموعه ما سفارش دهید. هر زمان که می خواهید سریعا برایتان ارسال می شود. تمام سعی ما در جلب رضایت مشتریان برای خرید تسمه جوشی پلی کرد می باشد. شما تنها تسمه جوشی پلی کرد با دوام را می توانید از مرکز ما خریداری نمایید.