تسمه وی بلت

تسمه وی بلت

تسمه وی بلت

تسمه وی بلت که به تسمه پروانه ای معروف است. تسمه وی بلت بیش از یک قرن است که در ماشین آلات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. تسمه وی بلت، وسیله ای برای انتقال نیروی چرخشی از یک نقطه به نقطه ای دیگر می باشد.

این محصول از ویژگی هایی همچون مقاومت بالا در برابر کشش و تغییر طول، اصطکاک مناسب برای جلوگیری از لغزش بر روی پولی. طول عمر بالا، طراحی ویژه که حداکثر انعطاف را در حرکت در سرعت زاویه ای بالا برای تسمه وی بلت فراهم می‌ آورد، برخوردار است. تسمه های وی بلت به چهار گروه تسمه v ساده ،بلت v دنده ای، تسمه v خطی و وی بلت v مخصوص SPACIAL.دسته بندی می شوند.

تسمه وی بلت V BELT در مواردی مانند ماشین آلات صنعتی دارای حرکت ضربه ای. ماشین آلات کشاورزی به ویژه کمباین ها، موتور، نوار نقاله، گیربکس، فولاد، سیمان وذوب آهن کاربرد دارد.

 

تسمه وی بلت نسبت به دیگر تسمه ها، هزینه حفظ و نگهداری کم‌ تر و راحتی در اتصال با سرعت بسیار بالا تری را دارد. انواع تسمه وی بلت شامل تسمه وی بلت باندو BANDO ژاپن، تسمه اپتی بلت وی بلت آلمان OPTIBELT، تسمه وی بلت مگاداین آلمان و غیره می باشد.تسمه های وی بلت در دو طرف اتصال دارای زاویه می باشند. در داخل محفظه و ریل های V شکل پولی ها مستقر می شوند. از این تسمه جهت انتقال قدرت موتور به وسیله پولی از تسمه های وی شکل استفاده می گردد.

فروش تسمه وی بلت

در شرکت ما این تسمه ها سالیان سال است که با کیفیت ترین متریال و کم ترین هزینه و زمان به تولید می شود. این تسمه در مجموعه ما از مرغوب ترین پلاستیک های صنعتی و با مقاومت و کشش بسیار بالا تولید می شود.شرکت ما نمایندگی فروش انواع تسمه های وی شکل، وی بلت، V BELT ، SPA , D , B , C بوده است. از دیگر ویژگی‌ های این تسمه می توان به قابلیت کارکرد در دمای بالا، مقاوم در برابر حرارت. قابلیت بالا جهت انتقال نیروی مقاوم در برابر روغن، مقاوم در برابر الکتریسیته اشاره نمود.

شما عزیزان می توانید تسمه وی بلت دل خواهتان را در هر مقیاس و شکلی، سفارش دهید. کم ترین زمان ممکن تحویل بگیرید. شرکت ما توانسته پا به پای شرکت های خارجی معتبر، به تولیدات خود ادامه داده و محصولات خود را همراه با بهترین کیفیت به دیگر کشور ها صادر کند.